TEST ve BULMACA OYUNUNUZ OLSUN İSTER MİSİNİZ?

reklam

Saygıdeğer Meslektaşlarım.aktifsinif.net Sitesindeki eğitici oyunları zaman buldukça zenginleştirmeye çalışıyorum.Fakat bu işlemler uzun zaman almakta.

Bu nedenle içerikleri zenginleştirmek için sizlerin desteğine ihtiyacım var.Özellikle Testler,Bulmacalar için Sizlerden Sınıflarınızın Düzeylerine ve Derslere göre Sorular göndermenizi istiyorum.

Soruları gönderen Hocalarımızın isimlerini oyunların içine ekleyeceğim. Buda öğrencilerinizin ilgisini çekebilir.Ayrıca Tavsiyeleriniz ve önerileriniz olursa mail adresime mesaj gönderebilirsiniz.

Bulmaca oyunu için bir şablon mevcut.Soruları gönderirken bu şablona göre gönderirseniz çok kısa sürede oyunu hazırlarım.Cevaplar Büyük Harf  ile yazılacak sorularda ise böyle bir zorunluluk yok.Hangi Sınıf,Ders veya Konu ile ilgili olduğunu,Adınızı ve Soyadınızı üst bölüme ekleyiniz.

Testleri hangi sınıf -ders-konu vb. olduğunu belirterek doğru seçenekleriyle birlikte göndermeniz yeterli .Adınızı ve Soyadınızı eklemeyi de unutmayınız.

Sizlerinde katkılarıyla Tamamen Öğrenci ve Öğretmenlerimize Faydalı olmak için açmış olduğum sitemi zengileştirmeye devam edeceğim.

Aşağıdaki Bulmaca şablonunu indirerek sorularınızı hazırlayıp

admin@aktifsinif.net adresine zip veya rar paketi halinde gönderirseniz kısa sürede oyunlar hazırlanarak aktifsinif.net sitesinde ilgili sınıf altında paylaşılacaktır.

Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

Bulmaca Şablonu  indir

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

2016 TEOG 1.Oturum Sınavları
23 Kasım 2016 Çarşamba

Üye OlŞifremi Unuttum

Önceki yazıyı okuyun:
reklam
1.Sınıf Gerekli Dökümanlar Arşivi-1

1.Sınıf Öğretmeni Meslektaşlarımın herzaman ihtiyaç duyduğu daha önceden kullandığım veya faydalı olabilecek dökümanları paylaşmaya devam edeceğim.Bu arşivde El yazısı Fontları,...

Kapat